Cyrk Safari w Lublinie 2019
Międzynarodowe, bajkowe show Cyrku Safari w Lublinie !

Z zupełnie nowym programem 2019 pojawi się już w ten weekend w Lublinie
Cyrk Safari, który łączy tradycyjną sztukę cyrkową z nowoczesnym widowiskiem !

W całkiem nowym programie 2019 Cyrku Safari do zobaczenia będą między innymi: sztrabaty pod kopułą cyrku,
tempo talerze, groteska akrobatyczna, numery na szarfach, fantastyczny klaun.
Nie zabraknie również zwierząt. Na cyrkowej arenie, w przyjaznych i partnerskich pokazach na zasadzie: zwierzę - człowiek, zaprezentuje się 30 zwierząt:
wielbłądy, baktriany, konie fryzyjskie, kuce pony i falabella, alpaki, osiołki, pudle, gołębie czy koty.
Największą atrakcją programu będą szaleni akrobaci na trampolinie a dla dzieci specjalna, bajkowa parada z Psiego Patrolu !

Zapraszamy na przedstawienia Cyrku Safari w Lublinie:
14.09.2019 (sobota) - spektakle o 15:00 i 17:30
15.09.2019 (niedziela) - spektakle o 13:00 i 16:00

UWAGA ! Bilety na każdą kieszeń w cenie 25 zł dla każdego, bez względu na wiek (z kuponem promocyjnym), będą do nabycia w kasie Cyrku na cyrkowym placu w dniu przedstawienia.
Specjalne kupony promocyjne, z którymi można zakupić tańszy bilet, są dostępne na terenie całego miasta (między innymi w sklepach i sklepikach) !

Więcej informacji na fan page Cyrku Safari: https://www.facebook.com/cyrk.safari/


KONKURS
______________________________________________________
Do wygrania zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy polubić naszą stronę oraz udostępnić post informujący o wydarzeniu na Facebooku, a potem wypełnić formularz znajdujący się poniżej.

Na zgłoszenia czekamy do 13.09.2019

ROZWIĄZANIE:

Pojedyncze zaproszenia otrzymują:

Dominika Piskorek
Jula Gnas
Julita Witczak

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do odbioru wejściówek do kasy cyrku.Cyrk Safari w Lublinie 2019

CAPTCHA Image

Akceptuję regulamin konkursów

          Warto sprawdzać dla kogo ta forsa       PKO Ekstraklasa: Korona nie wykorzystała przewagi, podział punktów w Kielcach       Snowden: Autorytaryzm to produkt masowej inwigilacji       PKO Ekstraklasa: skromna wygrana Lechii       Ludobójstwo. Namibia wciąż czeka na przeprosiny od Niemiec       Szczecin: Marsz Równości bez zakłóceń       Kolanko: PO z nowym przesłaniem gospodarczym        PKO Ekstraklasa: zwycięstwo beniaminka, gol Jacha w debiucie       Jak Kaczyński idzie śladem Salviniego       Nie taki znowu farciarz. Dziesięć lat temu zmarł Patrick Swayze       Trump potwierdza: syn Osamy bin Ladena zabity przez Amerykanów       Statek z migrantami może zawinąć do portu na Lampedusie       "Uwikłani w hejtowanie sędziów nie powinni od razu orzekać"       Patologia pielęgnowana od lat       Biedroń: O życiu Polek decyduje prezes z kotem       Kolizja busa Służby Ochrony Państwa       Flis: Choroba dwubiegunowa       USA - Polska: twarda walka z gwiazdami NBA       Kaczyński: PiS stoi na straży normalności