Region koziolek.pl

Teatr Stary w Lublinie poszukuje do stałej współpracy WOLONTARIUSZY (2019-06-25)

Teatr Stary w Lublinie poszukuje do stałej współpracy WOLONTARIUSZY czyli osób od 16 lat wzwyż, które, niezależnie od płci i wieku, kierowane ciekawością, chęcią samodoskonalenia bądź chęcią niesienia pomocy, zgodzą się nieodpłatnie zaangażować do pracy na rzecz Teatru przy:

- obsłudze widowni (sprawdzanie biletów, praca w szatni, udzielanie informacji o Teatrze i repertuarze widzom);
- działaniach promocyjnych (kolportaż afiszy, ulotek, składanych repertuarów, różne formy aktywności na facebooku);
- opiece nad gośćmi występującymi w Teatrze;
- pomocy przy realizacji projektów Teatru Starego.

KOGO POSZUKUJEMY?

Poszukujemy ludzi otwartych, zorientowanych na kulturę i twórczość, posiadających swoje pasje, którymi chcieliby się z nami podzielić (znajomość języków obcych, umiejętności plastyczne, fotograficzne, zainteresowania teatralne, filmowe, muzyczne lub inne), którzy pragną wzbogacić swoje życie osobiste i zawodowe o nowe doświadczenie. Jednocześnie poszukujemy osób odpowiedzialnych, sumiennych, pracowitych i poważnie traktujących swoje obowiązki. Doświadczenie w pracy wolontariusza nie jest wymagane. 

CO OFERUJEMY?

Naszych wolontariuszy traktujemy jako członków zespołu Teatru. Chcielibyśmy, żeby stali się nie tylko pracownikami, ale i widzami, a z czasem miłośnikami Teatru. Będziemy dbać o to, aby mogli brać udział w obsługiwanych imprezach (wejściówki). Będziemy dzielić z nimi blaski (kontakt z artystami, wstęp na zaplecze Teatru) i cienie (niestandardowe godziny pracy, nieprzewidziane wydarzenia i działania) wspólnej pracy twórczej i, mamy nadzieję, miłej atmosferze. Wolontariusze wezmą udział w szkoleniach przygotowujących do pracy w Teatrze (z obsługi widowni, z historii Teatru, z pomocy osobom niepełnosprawnym, przeciwpożarowe). Zdobyte u nas doświadczenie będzie owocować przez całe życie zawodowe! Na życzenie wolontariusza wystawimy mu zaświadczenie dla potrzeb jego dalszej kariery, za którą będziemy trzymać kciuki. 

Nasze dotychczasowe doświadczenie we współpracy z wolontariuszami potwierdziło, że nie ma i nie może być Teatru Starego bez wolontariuszy Teatru Starego. Najlepiej wiedzą o tym nasi widzowie, którzy od otwarcia Teatru 11 marca 2012 byli obsługiwani wyłącznie przez wolontariuszy, z czego jesteśmy dumni. 

CZEGO NIE MOŻEMY ZAPEWNIĆ?

Z przykrością informujemy, że nie gwarantujemy rutyny, nudy, wysługiwania się wolontariuszami do najbardziej niewdzięcznych zadań, „spychologii’, niepoważnego traktowania, wykorzystywania. Niestety nie możemy także zapewnić warunków lokalowo-sprzętowych (czyt. biurko + komputer), jakich byśmy sobie życzyli. 

CO i DO KOGO PRZESŁAĆ?

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie do dnia 23.08.2019 r. wypełnionych formularzy zgłoszeniowych na adres elektroniczny: wolontariat@teatrstary.eu. 

Formularz dostępny jest pod linkiem: http://bit.ly/2Lc35fv lub w kasie Teatru.

Koordynatorem wolontariuszy w Teatrze Starym jest: Iwona Mariańska-Księżniak. Wszyscy Państwo, którzy zdecydują się wysłać swoją kandydaturę otrzymają odpowiedź do 30 sierpnia 2019 r. Wolontariusze przejdą szkolenia przygotowawcze w pierwszej połowie września 2019 r.

Na zachętę dodamy, że atmosfera współpracy z wolontariuszami jest fantastyczna, co jest zasługą tych wspaniałych ludzi, jakich na swoje szczęście przyciągnął Teatr Stary. 
   Kto powinien być kandydatem KO na prezydenta?       Odnaleziono zwłoki drugiego grotołaza?       Korea Północna znów testowała rakiety       Im więcej emotikonów, tym częściej uprawiasz seks       Dania wzmacnia więź wojskową z Grenlandią       Wojciech Weiss: Chciałem tylko być malarzem       Świnka Peppa sprzedana za 4 mld dolarów       Trump chce pomóc gasić pożary w Amazonii       ATP w Winston-Salem: Hurkacz awansował do finału        Piątek bez mięsa oburza. Każdy inny dzień przynosi pochwały       Migalski: Duopol ma się świetnie       Sens życia według Almodóvara       Mag Stephen King       Tęcza na totalitarnej ścieżce       Brak leków i pizzy, czyli awarie globalizacji       Trump odrobił lekcje z przeszłości?       Europa zapomniała o Bałkanach Zachodnich       Rusza najbardziej polska z wielkich lig       Mistrzostwa Europy. Pierwsze zwycięstwo siatkarek       Prezydent walczył z firmami tytoniowymi. Ma raka płuc